فرهنگ مرم آفریقای جنوبی
فرهنگ مردم آفریقای جنوبی – قسمت 1
سپتامبر 8, 2016

تور آفریقای جنوبی 

جغرافیا و آب و هوای کشور آفریقای جنوبی

با توجه به اینکه داشتن اطلاعات کافی از هر کشوری قبل از سفر جزء ضروریات سفر می باشد، در اینجا به توضیح مختصری درباره آب و هوا و جغرافیای کشور آفریقای جنوبی می پردازیم:

 

کشور آفریقای جنوبی در قسمت جنوب قاره آفریقا واقع شده و آب های اقیانوس اطلس و هند کرانه های جنوبی و شرقی آن را دربرگرفته است. مساحت کشور آفریقای جنوبی 1.272.037 کیلومتر مربع می باشد. مختصات جغرافیایی این کشور 2542 جنوبی و 2813 غربی می باشد و اختلاف ساعت آفریقای جنوبی با ایران یک ساعت و نیم است. مساحت خط ساحلی آفریقای جنوبی 2.789 کیلومتر مربع می باشد. در واقع کل منابع آبی آن 500 کیلومتر مکعب است.

این کشور دارای فلات ها و جلگه های وسیعی می باشد که تپه ها و دشت های ساحلی آن را فراگرفته اند. بلندترین نقطه آن قله انجسوت است و کم ارتفاع ترین نقطه آن اقیانوس اطلس می باشد.

 

بیابان های آفریقای جنوبی

بیابان های آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی یکی از ثروتمند ترین کشورها از لحاظ میزان بالای غنای معادن و منابع طبیعی می باشد. از آن جمله می توان به طلا، زغال سنگ، سنگ آهن، منگنز، فسفات، الماس، اورانیوم، مس، نمک و گاز طبیعی اشاره کرد.

 

منابع طبیعی آفریقای جنوبی

منابع طبیعی آفریقای جنوبی

21 درصد زمین های آفریقای جنوبی زراعی است ولی از تمامی آن استفاده نمی شود. بقیه شامل زمین های چراگاهی و جنگل ها و غیره است.

 

جنگل های آفریقای جنوبی

جنگل های آفریقای جنوبی

 

تور آفریقای جنوبی - بیابان کالاهاری در آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی – بیابان کالاهاری در آفریقای جنوبی

تنوع آب و هوایی زیادی در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد به طوری که قسمت سواحل شرقی آن اب و هوای نیمه استوایی، مناطق شمالی آن گرم و خشک، جنوب غربی مدیترانه ای، شمال غربی آن بیابانی و در مرکز و برخی مناطق آن معتدل می باشد.

مرکز تخصصی تور آفریقای جنوبی زیر نظر آتریسا گشت آماده ارائه تورهای آفریقای جنوبی با بهترین کیفیت به شما گردشگران عزیز می باشد در صورت تمایل و اطلاع از چگونگی ثبت نام این تورها با شماره های زیر تماس بگیرید:
02188176202
09125400667

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *